Studentki i studenci II roku Historii na zajęciach w Archiwum UG

Wtorkowe (26 marca) zajęcia "Popularyzacja wiedzy historycznej w internecie" prowadzone przez dr. Wacława Kulczykowskiego odbyły się w nietypowej formie.

Na zaproszenie pracowników Archiwum UG - dyrektor dr Moniki Płuciennik oraz mgr Anny Siekierskiej, studentki i studenci II roku Historii, specjalności Historia w przestrzeni medialnej odwiedzili magazyny archiwalne, gdzie dowiedzieli się o sposobach funkcjonowania tego miejsca oraz wzięli udział w konkursie "Fokus na Archiwum".

W ramach zajęć studentki i studenci wykorzystali swoje smartfony oraz własną kreatywność, do wykonywania zdjęć i kręcenia filmów, które przedstawiały Archiwum oraz zbiory archiwalne. Spośród wszystkich przesłanych prac komisja konkursowa wybierze i nagrodzi najpiękniejsze dzieła, z których kolejno powstanie wystawa.

Powodzenia!

Data publikacji: czwartek, 28. Marzec 2024 - 15:14; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Marzec 2024 - 15:27; osoba wprowadzająca: Aneta Plaskiewicz